תוכנות יישומים וכלי עזר חינמיים – יח אב תשפ”א

פרסום זה מציג רשימה מרוכזת של תוכנות חינמיות ו/או חינמיות באופן חלקי/מוגבל (Freeware / Freemium / Open Source). התוכנות המוצגות הן תוכנות חדשות ו/או גרסאות מעודכנות של תוכנות קיימות ששוחררו לאחרונה, רשימת התוכנות שלהלן כוללת תוכנות שנבחרו ע”י עורכי האתר וכמובן לא את כל התוכנות ששוחררו בתקופה האחרונה.

  • no USB 2.0.0.0 : נטרול ממשקי/פורטי ה- USB של המחשב האפשרות ומניעת האפשרות להפעיל התקני USB חיצוניים (Disk on Key / USB Flash Drives). יישום כזה אינו מנטרל התקני USB כמו מקלדות, מדפסות, עכברים ו/או התקנים אחרים שאינם התקני אחסון חיצוניים.
  • FileFriend 1.8.0 : פיצול קבצים (Split), איחוד (Join/Merge), הגנה על קבצים באמצעות סיסמה (הצפנה) ועוד.
  • Webroot System Analyzer 9.0.30.75 : בדיקה ואבחון של מצב המחשב (חומרה, מערכת הפעלה, אבטחה ועוד) והצגת דוח מפורט למשתמש.
  • Winaero Tweaker 1.20.1 : כלי תחזוקה רב- תכליתי המאפשר למשתמש לבצע כיוונון, מיטוב (Tweaking),התאמה אישית של מערכת ההפעלה, הגנה על הפרטיות ועוד.
  • Ventoy 1.0.47 : יצירת/הכנת התקן USB בר אתחול (Bootable USB Drive) עבורמחשבים המתבססים על מערכות ההפעלה Windows ו- Linux.

מאמר זה מוגש “כמות שהוא” (AS IS), ללא תמיכה וללא אחריות לנזקים ישירים ו/או עקיפים שעלולים להיגרם. הורדה ו/או התקנה של תוכנות/יישומים כמו גם גישה לשירותים מקוונים (שירותי ענן) ו/או שימוש בהם מחייבים בדיקה מקדימה (באתרי היצרנים/הספקים) של תנאי הרישוי, תנאי השימוש והתאמה לסביבת העבודה (מערכת הפעלה, תוכנות מותקנות וכדומה).

התגובות סגורות.