תוכנות יישומים וכלי עזר חינמיים ששוחררו לאחרונה – כד סיון תשפ”א

להלן רשימה מרוכזת של תוכנות חינמיות ו/או חינמיות באופן חלקי/מוגבל (Freeware / Freemium / Open Source). התוכנות המוצגות הן תוכנות חדשות ו/או גרסאות מעודכנות של תוכנות קיימות ששוחררו לאחרונה, רשימת התוכנות שלהלן כוללת תוכנות שנבחרו ע”י עורכי האתר וכמובן לא את כל התוכנות ששוחררו בתקופה האחרונה.

  • Distant Desktop 2.4 : עבודה (גישה, תמיכה) מרחוק.
  • Complete Internet Repair 8.1.3.5260 : תיקון חיבור האינטרנט של המחשב, קרי, תיקון תקלות נפוצות המונעות גישה תקינה לרשת האינטרנט.
  • DesktopOK 8.88 : שמירה (ושחזור) של מיקומי הסמלים (Icons) השונים על שולחן העבודה, יעיל במיוחד עבור משתמשים המשנים את רזולוציית התצוגה לעיתים תכופות, יישום נייד.
  • WinBin2Iso 4.84 : המרת קבצי BIN CD/DVD ל- ISO, יישום נייד.
  • Dell OS Recovery Tool 2.3.6096.0 : הכנת התקן USB המאפשר למשתמש (שיש לו את הידע הנדרש) להתקין מחדש את מערכת ההפעלה (Windows או Linux) שהגיעה (Pre-Installed) עם מחשב.

מאמר זה מוגש "כמות שהוא" (AS IS), ללא תמיכה וללא אחריות לנזקים ישירים ו/או עקיפים שעלולים להיגרם. הורדה ו/או התקנה של תוכנות/יישומים כמו גם גישה לשירותים מקוונים (שירותי ענן) ו/או שימוש בהם מחייבים בדיקה מקדימה (באתרי היצרנים/הספקים) של תנאי הרישוי, תנאי השימוש והתאמה לסביבת העבודה (מערכת הפעלה, תוכנות מותקנות וכדומה).

התגובות סגורות.