שדרוג או התקנה יזומה של Windows 10 version 1903

בהמשך לידיעה הקודמת שפרסמנו בנושא, מיקרוסופט (Microsoft) החלה להפיץ את Windows 10 May 2019 Update / Windows 10 version 1903 באופן מדורג לכל סוגי המשתמשים, לכל המהדורות של מערכת ההפעלה ובאמצעות של כל ערוצי ואפיקי ההפצה הזמינים. משתמשים שאינם מעוניינים להמתין לעדכון אוטומטי שיתזומן ע"י מנגנון העדכון של מיקרוסופט יכולים לשדרג (Upgrade) את הגרסה הקיימת או להכין ערכה להתקנה נקייה (Clean Install) באופן יזום באמצעות הפעולות והשלבים הבאים:

  • גלוש לדף: https://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10,  דף זה כולל שתי אפשרויות, אפשרות אחת "Windows 10 May 2019 Update now available" המאפשרת שדרוג מיידי ואפשרות נוספת (שניה) "Create Windows 10 installation media" המאפשרת יצירת ערכה (מדיה) להתקנה נקייה.
  • לחץ על "Update now" במידה ואתה רוצה לשדרג את הגרסה המותקנת באופן מיידי.
  • לחץ על "Download tool now" במידה ואתה רוצה ליצור חבילת התקנה (USB Flash drive או ISO File) היכולה לשמש גם מחשב אחר. במידה ובחרת ב- "Download tool now" תוצג בפניך שוב האפשרויות לשדרג באופן מיידי ("Upgrade this PC now"). על מנת ליצור ערכת התקנה לחץ על "Create installation media…" ועקוב אחר ההוראות המתקבלות על המסך. הערה: האפשרות USB flash drive תאפשר לך להכין חבילת התקנה בהתקן USB, האפשרות ISO file תאפשר לך להוריד קובץ ISO.

הרשם

אנו מזמינים אותך להירשם לערוץ היוטיוב של האתר

התגובות סגורות.