תוכנות יישומים וכלי עזר חינמיים ששוחררו לאחרונה – י סיון תשע”ח

מאמר זה מציג רשימה מרוכזת של תוכנות חינמיות (Freeware/Open Source) חדשות ו/או גרסאות מעודכנות של תוכנות קיימות ששוחררו לאחרונה, רשימת התוכנות שלהלן כוללת תוכנות שנבחרו ע”י עורכי האתר וכמובן לא את כל התוכנות ששוחררו בתקופה האחרונה.

  • Wise Data Recovery 3.9.1.206,  שחזור קבצים שנמחקו (Undelete), כולל תמונות, סרטונים, מסמכים, הודעות דוא”ל ועוד.
  • RogueKillerCMD,  גרסת ה- Command-line של תוכנת האבטחה RogueKiller, גרסת ה- CMD פועלת כמובן ללא ממשק גרפי ויכולה להשתלב בסקריפטים (Scripts). כלי העזר RogueKiller (המיועד בעיקר לאנשי מקצוע ו/או למשתמשים בעלי ידע רלוונטי) מסוגל לזהות, לאתר ולהסיר מגוון רחב של וירוסים ומזיקים שונים  המוגדרים קשים ו/או בעייתיים במיוחד. כמו כן, מסגול כלי העזר לזהות ולנטרל פרוססים (Processes) זדוניים, כניסות בעייתיות במערכת הרישום (Registry) ועוד. יישום נייד.
  • Blank And Secure 4.77,  מחיקת מלאה של קבצים לצמיתות וללא אפשרות מעשית לשחזר את הקבצים שנמחקו. יישום נייד.
  • Intel Processor Diagnostic Tool 4.1.0.27,  כלי העזר המאפשר למשתמשים (שיש להם את הידע הנדרש) לבחון ולבדוק מעבדים מתוצרת אינטל (Intel). בפועל, מאפשר הכלי לאמת את מקוריות המעבד (Brand identification), לצפות ברשימה מפורטת של מאפייני המעבד (CPU Features), לצפות בנתוני תדר השעון (Operating frequency), לבדוק את תקינותם ואופן פעולתם של מאפיינים שונים (Specific features) ולבצע בדיקת ביצועים ותקינות בעומס גבוה (Stress test).
  • GPU Caps Viewer Portable 1.39.0.0,  מידע מפורט על מרכיבי כרטיס התצוגה המותקן במחשב ועל יכולותיו.  (#)

הרשם

אנו מזמינים אותך להירשם לערוץ היוטיוב של האתר

התגובות סגורות.