זיהוי והסרת וירוסים באמצעות תוכנות אנטי-וירוס ייעודיות

תוכנות האנטי-וירוס הבאות הן תוכנות ייחודיות וייעודיות המרחיבות ומשפרות את יכולת ההתמודדות (של אנשי מקצוע ומשתמשים בעלי ידע טכני נדרש) עם וירוסים ומזיקים נוספים מסוגים שונים, תוכנות  אלו המיועדות בעיקר (אבל לא בהכרח) לאירועים מיוחדים וחריגים אינן תחליף לתוכנות אנטי-וירוס מסחריות רגילות המתעדכנות באופן קבוע ומספקות הגנה שוטפת בזמן אמת (Real-Time Protection) וסריקות יזומות מתוזמנות (Scheduled Scans). השימוש בתוכנות המיוחדות מומלץ (ולדעתנו נדרש) בכל מקרה בו מתעורר חשד סביר כי המחשב נדבק, נדמה לנו כי רצוי להשתמש בתוכנת אנטי-וירוס נוספת גם במידה ותוכנת האנטי-וירוס המותקנת מדווחת על זיהוי וירוס ועל הסרתו.  פתחת קובץ מצורף שהתקבל עם הודעת דוא"ל ממקור לא מוכר, לחצת על קישור בהודעת דואר חשודה, הורדת והתקנת תוכנה מאתר לא מוכר, אתה חווה תופעות מוזרות כמו אתחולים תכופים ללא סיבה ברורה, האטה משמעותית במהירות העבודה, מסכים קופצים (Pop-ups) בתדירות גבוהה גם כשאינך גולש (ועוד), זה הזמן להפעיל גם את אחד (או יותר) הכלים המיוחדים.

#  תוכנות חינמיות שהשימוש בהם אינו מחייב התקנה:

#   תוכנות חינמיות שהשימוש בהם מחייב התקנה:

#   תוכנות חינמיות המופעלות מהתקן חיצוני (DVD/CD/USB) בר-אתחול (Bootable):

 #  הערות הבהרות והמלצות:

  • הורד גרסה עדכנית (גרסה אחרונה) מאתר היצרן או מאתר מוכר ומורשה.
  • קרא את הנחיות והמלצות היצרן (מאפיינים, מגבלות, תנאי שימוש ועוד) בטרם תתחיל להשתמש בתוכנה.
  • מערכת האתר ממליצה כי השימוש והתפעול של תוכנות האנטי-וירוס המפורטות לעיל יעשה ע"י אנשי מקצוע (טכנאים, אדמיניסטרטורים וכדומה) ו/או ע"י משתמשים בעלי הידע הנדרש.
  • על מנת לבצע הליך יסודי ובעיקר יעיל של זיהוי והסרת וירוסים (בעייתיים) מומלץ להפעיל את התוכנות (למעט אלו המופעלות מהתקנים חיצוניים) גם במצב בטוח (Safe Mode).

 

 

הרשם

אנו מזמינים אותך להירשם לערוץ היוטיוב של האתר

התגובות סגורות.